10.10. Návštěva kolegů z Grundschule Furt im Wald.

V loňském školním roce jsme navštívili tři základní školy v SRN, a to školu v Neukirchenu, Furt im Waldu a Reit im Winklu, za účelem získání a výměny zkušeností. Poznali jsme se s německými kolegy, kteří nás velmi srdečně přivítali. Proto jsme je pozvali i do naší školy. Mohli jsme porovnat metody a formy práce při vyučování, vybavení škol i rozdíly práce v menší a velké škole. Problematika výchovně vzdělávacího procesu v české i německé škole se v řadě věcí shodují.
10. 10. 2023 navštívili kolegové z Grundschule Furt im Wald naši školu. Kromě společných rozhovorů se zúčastnili i vyučovacích hodin. Plánujeme, že během tohoto školního roku navštíví německou školu naši žáci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *